1 września – pikieta nauczycieli w Warszawie

1 września 2023

Fotorelacja z udziału przedstawicieli Oddziału ZNP w Zabrzu w pikicie – kliknij w obrazek

Dziś przed MEiN w Warszawie przedstawiciele Oddziału ZNP w Zabrzu wzięli udział w pikiecie.

Dziękujemy tym, którzy reprezentowali dziś nasz Oddział!!!

Wspierajmy wszystkie dobre działania. NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI!!!

Pikietujący wnioskowali o wprowadzenie zmian w edukacji w porozumieniu z szerokim gronem nauczycieli i pracowników oświaty, rodziców oraz edukacyjnych organizacji pozarządowych, które poprawiają sytuację dzieci, wychowanków, uczniów, studentów, nauczycieli oraz pracowników edukacji.

Czego się domagamy? Zapraszamy do zapoznania się z treścią petycji skierowanej do Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka:

autorki zdjęć i filmu: kol. Martyna Gęborek, kol. Agata Hasik, kol. Aneta Wasilewska