Dzień Kobiet w KMN – warsztaty

7 lutego 2019

Zapraszamy na spotkanie „Dzień Kobiet w Klubie Młodego Nauczyciela”, które odbędzie się 14 marca o godz. 16.00 w Oddziale ZNP przy ul. Brzóski 33 w Zabrzu. Spotkanie jest dedykowane tylko MŁODYM CZŁONKOM ZNP. W czasie spotkania odbędą się warsztaty pt. „Technika soutage’u jako inspiracja w rozwijaniu twórczej kreatywności dzieci i młodzieży”. Koszt udziału w szkoleniu to 10 zł płatne na miejscu. Przy kawie i ciastku będziemy tworzyć piękną biżuterię. Przed zapisaniem się na warsztaty prosimy o przemyślaną i odpowiedzialną decyzję, by nie obciążać kosztami prowadzącej. Zgłoszenia prosimy kierować na adres [email protected] w nieprzekraczalnym terminie do 7 lutego. Przy zgłoszeniu proszę podać: swoje imię i nazwisko, nr telefonu, nazwę placówki, swój wiek. Zapraszamy!