telefon: (32) 271-11-63
e-mail: [email protected]

XIV Mistrzostwa Śląska Pracowników Oświaty w Piłce Nożnej

4 maja 2017

logoznpZarząd Oddziału ZNP w Zabrzu zaprasza do udziału w XIV Mistrzostwach Śląska Pracowników Oświaty w Piłce Nożnej 6 – cio osobowej na boiskach trawiastych.

REGULAMIN

1. TERMIN TURNIEJU: 19.05.2017 r. godz. 11.30 – odprawa techniczna, godz. 12.00 – uroczyste otwarcie.
  2. MIEJSCE TURNIEJU: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Zabrzu – Makoszowach, ul. Daleka 2
  3. ORGANIZATOR: Zarząd Oddziału ZNP w Zabrzu
  4. WSPÓŁORGANIZATORZY: Zarząd Okręgu Śląskiego ZNP, Wydział Promocji, Turystyki i Sportu w Zabrzu
  5. SYSTEM GIER:
    W turnieju bierze udział do 4 drużyn, grając systemem KAŻDY Z KAŻDYM. W przypadku większej ilości drużyn zostają one podzielone na dwie grupy grając systemem KAŻDY Z KAŻDYM. O miejscu decyduje w pierwszej kolejności ilość zdobytych punktów, bezpośredni mecz między zainteresowanymi zespołami, lepszy stosunek bramkowy, większa ilość zdobytych bramek, rzuty karne aż do skutku. Składy 6-osobowe (w tym bramkarz), drużyna może liczyć maksymalnie 8 (6 + 2 rezerwowych) zawodników. Czas gry 2 x 10 minut bez przerwy.  Zmiany systemem hokejowym. Nie obowiązuje przepis o spalonym. Wszystkie rzuty wolne są bezpośrednie. Kary 1, 2, 5 minutowe lub kara meczu za brutalną grę, bądź nie sportowe zachowanie. We wszystkich sprawach spornych organizator zastrzega sobie prawo interpretacji.
  6. NAGRODY:
    Puchary i medale oraz nagrody indywidualne dla drużyn za miejsca I-III, dyplom dla każdej drużyny, nagrody indywidualne dla Króla Strzelców, Najlepszego Zawodnika Mistrzostw, Najlepszego Bramkarza Mistrzostw. Puchar Fair-Play dla drużyny.